KODigranje 2018/19
KODigranje 2017/18
KODigranje 2016/17

Rezultati trećeg finala lige KODigranje.

Rang Škola, mesto Broj bodova Vreme
1 Svetozar Marković, Vranje 120 13.09
2 Isidora Sekulić, Pančevo 110 24.16
3 Vladislav Ribnikar, Beograd 110 52.9
4 Stana Bačanin, Lešak 100 43.92
5 Vuk Karadžić, Beograd 90 14.44
6 Ivan Goran Kovačić, Niška Banja 80 14.39
7 Živomir Savković, Kovačevac 80 18.07
8 Dule Karaklajić, Lazarevac 70 17.48
9 Branko Radičević, Negotin 70 18.35
10 Despot Stefan Visoki, Despotovac 60 24.43
11 Branko Radičević, Sedlare 60 27.53
12 Ilija Garašanin, Aranđelovac 50 10.27
13 Milinko Kušić, Ivanjica 50 16.72
14 Branko Radičević, Sedlare 50 18.92
15 Lazar Savatić, Beograd 50 33.09
16 8. septembar, Pirot 40 12.26
17 Branko Radičević, Bor 40 13
18 9. maj, Kololeč 40 17.66
19 Stevan Sinđelić, Kamenica 40 20.2
20 Dušan Radović, Bor 40 27.11
21 Nikola Tesla, Beograd – Vinča 40 69.23
22 3. Oktobar, Bor 30 5.56
23 Vuk Karadžić, Kladovo 30 13.61
24 Matematička gimnazija, Beograd 30 24.5
25 15. oktobar, Pivnice 30 36.88
26 Prva osnovna Škola Kralja Petra, Užice 10 30.92
27 Milan Đ. Milićević, Beograd 0 18.2
28 Branko Krsmanović, Donja Mutnica 0 19.99

Rang lista – fizičko kolo 2019.

Rangiranje Škola, grad Online bodovi Online vreme Fizičko bodovi Fizičko vreme Bodovi Vreme
1 Milan Đ. Milićević, Beograd 750 46 240 35 990 81
2 Isidora Sekulić, Pančevo 750 23.65 230 38 980 61.65
3 Ilija Garašanin, Aranđelovac 750 36 230 30 980 66
4 Živomir Savković, Kovačevac 750 41 230 31 980 72
5 Brana Jeftić, Kusadak 750 41.1 230 31.5 980 72.6
6 Nikola Tesla, Beograd – Vinča 750 39 230 40 980 79
7 Dule Karaklajić, Lazarevac 740 35 230 31 970 66
8 Milinko Kusić, Ivanjica 715 64 225 39 940 103
9 Matematička gimnazija, Beograd 705 41 230 47 935 88
10 Stana Bačanin, Lešak 750 56.46 160 35.14 910 91.6
11 Vladislav Ribnikar, Beograd 675 88 230 43 905 131
12 Vuk Karadžić, Beograd 750 23.01 140 7.75 890 30.76
13 3. Oktobar, Bor 750 28.57 140 11.6 890 40.17
14 Lazar Savatić, Beograd 750 29 140 12.86 890 41.86
15 Svetozar Marković, Vranje 750 31.1 140 17.86 890 48.96
16 Dušan Radović, Bor 750 78 140 23.55 890 101.55
17 Branko Radičević, Bor 750 24.14 130 12.53 880 36.67
18 Despot Stefan Visoki, Despotovac 750 23.5 130 13.53 880 37.03
19 Branko Radičević, Negotin 750 33 130 7.5 880 40.5
20 Stevan Sinđelić, Kamenica 750 39 130 31.41 880 70.41
21 Branko Radičević, Sedlare 750 63 130 15.29 880 78.29
22 Kadinjača, Loznica 750 76 130 24 880 100
23 Svetozar Marković, Kragujevac 750 30 110 15 860 45
24 9. maj Kololeč 750 33.2 110 14.68 860 47.88
25 Kralj Petar, Užice 750 48.9 110 10 860 58.9
26 8. septembar, Pirot 750 36.4 100 9.85 850 46.25
27 Ivan Goran Kovačić, Niška Banja 750 36.5 100 14 850 50.5
28 Vuk Karadžić, Kladovo 720 37 130 17 850 54
29 15. oktobar, Pivnice 750 32.9 95 12.68 845 45.58
30 Branko Krsmanović, Donja Mutnica 750 22.5 90 12.76 840 35.26
31 Stevan Sremac, Dobanovci 750 28.3 90 14.66 840 42.96
32 Stanoje Miljković, Bor 750 82 90 23.37 840 105.37
33 Borislav Pekić, Novi Beograd 750 57 90 1000 840 1057
34 Petar Leković, Požega 750 39 80 12 830 51
35 Avram Mrazović, Sombor 750 46.7 80 11.04 830 57.74
36 Nikola Tesla, Bački Brestovac 740 59 90 10.5 830 69.5
37 Milica Pavlović, Čačak 745 46 85 41 830 87
38 Jovan Popović, Sremska Mitrovica 720 70 110 18.53 830 88.53
39 Ivo Andrić, Beograd 750 74 80 21 830 95
40 Vuk Karadžić, Lipnica 750 81 80 18 830 99
41 Radoje Domanović, Vranje 750 29.3 70 15.69 820 44.99
42 Ivo Lola Ribar, Veliko Gradište 750 33 70 17 820 50
43 Vuk Karadžić, Niš 720 50.8 100 8.5 820 59.3
44 Boško Palkovljević Pinki, Sremska Mitrovica 750 77.8 70 18.66 820 96.46
45 Stevan Jakovljević, Paraćin 750 33 60 9.05 810 42.05
46 Ilija Birčanin, Zemun polje 750 33.51 60 8.75 810 42.26
47 Zoran Đinđić, Brzi Brod 750 36.6 60 7.8 810 44.4
48 Ivo Lola Ribar, Sombor 720 40 90 10.3 810 50.3
49 Branko Radičević, Odžaci 750 34 60 18.35 810 52.35
50 Jan Kolar, Selenča 750 44.1 60 18.15 810 62.25
51 23. oktobar, Sremski Karlovci 740 54 70 12 810 66
52 Radoje Domanović, Kragujevac 750 78 60 11 810 89
53 Stanislav Sremčević, Kragujevac 750 78 60 17 810 95
54 Prva kragujevačka gimnazija 750 77 60 18.52 810 95.52
55 Dositej Obradović, Sombor 750 30.5 50 3.6 800 34.1
56 Ljupče Nikolić, Aleksinac 750 34.23 50 7.8 800 42.1
57 Petefi Šandor, Novi Sad 750 32 50 12 800 44
58 Nikolaj Velimirović, Šabac 750 37.5 50 6.88 800 44.38
59 Dositej Obradović, Požarevac 740 39.9 60 15 800 54.9
60 Trajko Stamenković, Leskovac 750 49.8 50 7 800 56.8
61 Zmaj Jova Jovanović, Ruma 750 40 50 21 800 61
62 Radica Ranković, Lozovik 750 56 50 23 800 79
63 Jovan Jovanoviš Zmaj, Srbobran 750 67 50 16 800 83
64 Vuk Karadžić, Požarevac 750 66.8 50 19 800 85.8
65 Dimitrije Todorović Kaplar, Knjaževac 750 43.1 45 12 795 55.1
66 Dimitrije Tucović, Čajetina 750 43.1 40 8 790 51.1
67 Jan Amos Komenski, Kulpin 750 37.2 40 15.26 790 52.46
68 Sonja Marinković, Zemun 740 42.6 50 100 790 142.6
69 Car Konstantin, Niš 750 56.63 35 10 785 66.63
70 Jovan Jovanoviš Zmaj, Sremska Kamenica 720 16 60 17 780 33
71 Karađorđe, Rača 750 54 30 9.64 780 63.64
72 Ujedinjenih Nacija, Beograd 740 46 40 18 780 64
73 Vuk Karadžić, Kikinda 750 61 30 11 780 72
74 Sreten Mladenović Mika, Niš 730 63 50 9.5 780 72.5
75 Petar Kočić, Nakovo 720 24.4 55 10.71 775 35.11
76 Stanimir Veljković Zele, Bojnik 730 74.1 45 11.8 775 85.9
77 Dragomir Marković, Kruševac 720 29.8 50 9.12 770 38.92
78 Temerkenj Ištvan, Tornjoš 690 36.9 80 11.04 770 47.94
79 Sveti Sava, Požarevac 690 46 80 11 770 57
80 Treći kragujevački bataljon 750 58 20 11 770 69
81 Jovan Cvijić, Kostolac 720 58 50 19 770 77
82 Ljuba Nenadović, Beograd 720 34.5 45 18 765 52.5
83 Branko Radičević, Gabrovac 720 49.5 40 8 760 57.5
84 Sremski Front, Šid 685 28 70 5 755 33
85 Rade Drainac, Beograd 750 36 750 36
86 Jovan Jovanović Zmaj, Novi Pazar 750 31.8 0 1000 750 1031.8
87 Živadin Apostolović, Trstenik 750 39.9 0 1000 750 1039.9
88 1. maj, Trupale 720 69 25 6.3 745 75.3
89 Ivo Lola Ribar, Novi Sad 745 48 0 1000 745 1048
90 Isa Bajić, Kula 722 65 20 100 742 165
91 Sonja Marinković, Zemun 740 42.6 0 0 740 42.6
92 Kosta Abrašević 690 35 40 19 730 54
93 Jovan Ristić, Beograd 720 99 720 99
94 Branko Ćopić, Velika Drenova 720 43 0 1000 720 1043
95 Sava Šumanović, Zemun, Beograd 660 32.2 50 10.74 710 42.94
96 Sveti Sava, Bor 650 24.18 40 6 690 30.18
97 Sutjeska, Raška 690 41 0 1000 690 1041
98 Kneginja Milica, Donji Ribnik 680 50 0 1000 680 1050
99 Petro Kuzmjak, Ruski Krstur 620 63 50 12 670 75
100 Emilija Ostojić, Požega 250 22 85 41 335 63
101 Branko Radičević, Vranje 240 34 70 14.54 310 48.54
102 J.J. Zmaj, Stopanja 240 10.3 0 1000 240 1010.3
103 Mihajlo Pupin, Galenika 50 10.04 50 10.04

Rezultati drugog finala lige KOdigranje

Osvojeno mesto Osnovna škola Grad Bodovi Vreme
(u sekundama)
1 Vuk Karadžić Beograd 240 8.43
2 Petefi Šandor Novi Sad 240 8.86
3 Živomir Savković Kovačevac 240 8.90
4 Isidora Sekulić Pančevo 240 9.33
5 Temerkenj Ištvan Tornjoš 240 9.86
6 15. oktobar Pivnice 240 10.21
7 Nikolaj Velimirović Šabac 240 10.98
8 Radoje Domanović Kragujevac 240 12.49
9 Branko Radičević Sedlare 240 12.60
10 Ilija Birčanin Beograd 240 12.87
11 Avram Mrazović Sombor 240 14.18
12 Stevan Jakovljević Paraćin 240 14.67
13 9-May Kololeč 240 17.69
14 Vuk Karadžić Kikinda 240 27.75
15 Jovan Popović Kikinda 230 9.07
16 Brana Jevtić Kusadak 230 10.55
17 Mlada pokolenja Kovačica 220 9.77
18 Dragiša Mišović Čačak 220 11.21
19 Stevan Sinđelić Kamenica, Niš 215 17.68
20 8. septembar Pirot 210 6.82
21 Zoran Đinđić Niš 210 11.10
22 Nikola Tesla Novi Sad 200 6.07
23 Jovan Jovanović Zmaj Srbobran 200 11.72
24 Car Konstantin Niš 175 8.26
25 Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac 110 3.88
26 Jovan Jovanović Zmaj Novi Pazar 110 4.70
27 Filip Filipović Beograd 110 6.25
28 Mladost Vrnjci 110 7.79
29 Sutjeska Raška 110 8.11
30 Dimitrije Tucović Zlatibor 0 0.00

Kvalifikacije za svetsko prvenstvo u edukativnoj robotici (WER)

Osvojeno mesto Osnovne škole Grad Bodovi Vreme
(u sekundama)
1 Vladislav Ribnikar Beograd 360 290
2 Prva osnovna škola kralja Petra II Užice 200 183
3 Radoje Domanović Kragujevac 170 94
4 Dositej Obradović Kruševac 80 195
5 Prvi maj Trupale Niš 70 54
Osvojeno mesto Srednje škole Grad Bodovi Vreme
(u sekundama)
1 Politehnika – Škola za nove tehnologije Beograd 580 256
2 Računarska gimnazija Beograd 480 195
3 ETŠ Mihajlo Pupin Novi Sad 420 224
4 Gimnazija Bora Stanković Niš 350 200
5 Tehnička škola Zaječar 310 204
6 Prva tehnička škola Kruševac 300 353
7 Gimnazija “Svetozar Marković” Niš 180 253
8 Gimnazija za talentovane učenike Bolyai Senta 130 344
9 Zemunska gimnazija Beograd 120 360
10 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad 100 14
11 Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac 80 188

Takmičenje Novi Sad

Naziv škole Grad Ime i prezime mentora Broj bodova na online kolu Vreme na online kolu Broj bodova na fizičkom kolu Vreme na fizičkom kolu Zbor bodova oba kola Zbor vremena oba kola
Avram Mrazović Sombor Lidija Beretić 1020 15,4s 354 7.16 1374 22.56
Nikola Tesla Novi Sad Biljana Žviždak 1020 33,8s 350 4.81 1370 38.61
Jovan Jovanović Zmaj Srbobran Atila Varkula 1020 37,17s 350 7.7 1370 44.87
Vuk Karadžić Kikinda Goran Gojkov 1020 33,4s 341 7.82 1361 41.22
15. oktobar Pivnice Patrik Malina 1020 13s 340 4.88 1360 17.88
Jovan Popović Kikinda Nemanja Vajagić 1020 16,2s 340 5.63 1360 21.83
Temerkenj Ištvan Tornjoš Gabor Mesaroš 1020 19,6s 340 6.36 1360 25.96
Mlada pokolenja Kovačica Vlado Šimek 1000 20s 343 4.16 1343 24.16
Petefi Šandor Novi Sad Biljana Kalafatić 1020 42,7s 320 7.66 1340 50.36
Nikolaj Velimirović Šabac Nemanja Gmizić 990 6,3s 330 8.96 1320 28.16
Jovan Popović Sremska Mitrovica Jelena Tasić 950 36s 355 9.88 1305 45.88
Jovan Jovanović Zmaj Sremska Kamenica Darko Krajišnik 1020 40s 250 5.6 1270 45.6
Jan Kolar Selenča Dušan Valent 1020 17,8s 242 5.08 1262 23.6
Sveti Sava Bačka Palanka Snježana Fodora 990 16s 270 5.68 1260 21.68
Matko Vuković Subotica Nenad Šarić 990 17,9s 330 5.45 1220 23.35
Petro Kuzmjak Ruski Krstur Natalija Budinski 960 39s 260 8.13 1220 47.13
Mileta Protić Tovariševo Mirjana Kojić 1020 38,4s 200 10.86 1220 49.26
Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj Novi Sad Zorica Boškov 990 17,6s 220 6.25 1210 23.51
Kizur Ištvan Subotica Zoran Vujković 1010 17,06s 180 7.58 1190 24.64
Isa Bajić Kula Vukan Popović 930 39s 250 8.52 1180 47.52
Dositej Obradović Sombor Violeta Majski 1020 15,5s 110 5.27 1130 20.77
Palkovljenić Pinki Sremska Mitrovica Siniša Drmanović 1020 49,6s 100 6.17 1120 55.77
Ivan Goran Kovačić Subotica Danka Stikić 1020 40s 80 4.98 1100 44.98
Zmaj Jova Jovanović Ruma Nataša Majstorović 1020 46,3s 80 10.08 1100 56.38

Takmičenje Niš

Naziv škole Grad Ime i prezime mentora Broj bodova na online kolu Vreme na online kolu Broj bodova na fizičkom kolu Vreme na fizičkom kolu Zbor bodova oba kola Zbor vremena oba kola
Stevan Jakovljević Paraćin Dragana Đurić 1020 36s 350 9.88 1370 45.88
Zoran Đinđić Niš Dragana Radisavljević 1020 15s 340 6.19 1360 21.19
Stevan Sinđelić Kamenica Svetlana Đikić 1020 22,89s 330 11.05 1350 33.94
9-May Kololeč Aleksandar Stevanović 1020 15s 320 9.15 1340 24.15
Car Konstantin Niš Zorica Ivanović 990 33,8s 345 6.97 1335 40.77
Branko Radičević Sedlare Tatjana Blagojević 950 15s 340 7.08 1290 22.08
Radoje Domanović Kragujevac Miloš Milosavljević 1020 13,6s 260 3.93 1280 17.53
8. septembar Pirot Olivera Veselinović 930 14,1s 350 4.38 1280 18.48
Mladost Vrnjci Saša Vučinić 960 28,9s 320 8.32 1280 37.22
Dimitrije Todorović Kaplar Knjaževac Slaviša Petrović 1010 22,5s 261 8.01 1271 30.51
Ivan Goran Kovačić Niška Banja Dragana Radosavljević 1020 15s 250 5.88 1270 20.88
Petar Radovanović Zlot Danijela Dobrić 930 30s 340 12.59 1270 42.59
Prva kragujevačka gimnazija Kragujevac Katarina Veljković 1020 18,94s 240 4.22 1260 23.16
Njegoš Niš Ivana Matejić 1020 20,2s 240 4.43 1260 24.63
Branko Radičević, Negotin Ivan Milovanović 990 16.1 254 5.34 1244 21.44
Stana Bašanin Lešak Nebojša Jovanović 980 32,4s 260 7.27 1240 39.67
Stanislav Sremčević Kragujevac Miloš Milosavljević 990 14,4s 230 5.17 1220 19.57
Dimitrije Tucović Kraljevo Milovan Slavković 990 16,5S 222 4.03 1212 20.53
Dušan Radović Niš Ivana Matejić 1020 15,03s 190 4.99 1210 20.02
Vuk karadžić Vitoševac Milena Kenić 950 15.41 240 5.35 1190 20.76
Svetozar Marković Vranje Saša Ristić 1020 12.1 150 2.74 1170 14.84
Ljupče Nikolić Aleksinac Slobodan Damjanović 1010 14,2s 160 4.36 1170 18.56
Vuk Karadžić Kladovo Darko Popović 1020 17,4s 150 2.93 1170 20.33
Dragomir Marković Kruševac Ivana Vučinić 1010 27,36s 160 3.63 1170 30.99
Branko Radičević Bor Ivan Živković 1020 10,82s 130 1.77 1150 12.59
Sreten Mladenović Mika Niš Aleksandar Stojković 1000 21s 150 2.35 1150 23.35
Prvi maj Trupale Jovanović Radiša 990 18s 150 5.36 1140 23.36
Branko Radičević Brestovac Dragana Vučković 1020 34,64s 100 2.46 1120 37.1
Svetozar Marković Kragujevac Marija Andonović 1020 21,3s 90 2.14 1110 23.44
Ljuba Nešić Zaječar Željko Antijević 1020 37s 90 2.84 1110 39.84
Vuk Karadžić Niš Jovanović Radiša 990 19s 100 2.53 1090 21.53
Treći kragujevački bataljon Kragujevac Jelena Veljović 980 18s 93 2.33 1073 20.33
Ljubica Radosavljević Nada Zaječar Olgica Mihajlović 600 21s 0 0 600 21

Takmičenje Beograd

Naziv škole Grad Ime i prezime mentora Broj bodova na online kolu Vreme na online kolu Broj bodova na fizičkom kolu Vreme na fizičkom kolu Zbor bodova oba kola Zbor vremena oba kola
Ilija Bičanin Beograd Radovan Delibašić 1020 13,7s 350 8.56 1370 22.26
Vuk Karadžić Beograd Marina Lakčević 1020 16,93s 350 6.07 1370 23
Jovan Jovanović Zmaj Novi Pazar Sead Gicić 1020 17,76s 350 6.99 1370 24.75
Živomir Savković Kovačevac Milorad Đorđević 1020 29s 350 11.01 1370 40.01
Dragiša Mišović Čačak Dalibor Čukljević 1020 14,9s 344 4.06 1364 18.96
Isidora Sekulić Pančevo Ivana Vlačić 1000 14,69s 350 9.95 1350 24.64
Dimitrije Tucović Zlatibor Biljana Čolović 1000 22,8s 345 6.93 1345 29.73
Filip Filipović Beograd Mojca Verbič 1020 16,6s 321 7.23 1341 23.83
Brana Jevtić Kusadak Kristijan Takač 1020 23s 320 7.5 1340 30.5
Sutjeska Raška Danijela Milojević 1020 38,36s 313 8.23 1333 46.59
Prva osnovna škola Valjevo Nebojša Nastić 1020 33s 312 10.47 1332 43.47
Karađorđe Rača Darko Adžić 1020 19s 300 7.72 1320 26.72
Vuk Karadžić Požarevac Vladimir Rajić 1020 8.5s 280 6.62 1300 15.12
Milena Pavlović Barili Beograd Zoran Marinković 980 21,1s 320 4.49 1300 25.59
Milica Pavlović Čačak Radojica Čolović 1020 18,11s 250 4.57 1270 22.68
Dule Karaklajić Lazarevac Verica Pavlović 1010 13s 250 5.13 1260 18.13
Lazar Savatić Beograd Violeta Jerinkić 1010 31,5s 230 1.94 1240 33.44
Jovan Cvijić Kostolac Saša Cvetković 1020 32s 210 6.53 1230 38.53
Prva osnovna škola kralja Petra II Užice Goran Bojović 1020 14,3s 180 6.54 1200 20.84
Braća Baruh Beograd Mojca Verbič 1020 22,7s 180 7.43 1200 30.13
Vladislav Ribnikar Beograd Đura Pađan 1020 41,6s 180 3.67 1200 45.27
Petar Leković Požega Natalija Diković 840 14,5s 350 10.62 1190 25.12
Emilija Ostojić Požega Marijana Marić 1000 13,2s 170 4.27 1170 17.47
Pavle Savić Beograd Emilija Todorović 1020 16,8s 140 2.45 1160 19.25
Rade Drainac Beograd Dražen Šipka 1010 17,5s 150 4.97 1160 22.47
Dositej Obradović Požarevac Bojan Vidojević 990 14,7s 140 3.44 1130 18.14
Vojvoda Radomir Putnik Beograd Aleksandar Pavlović 1020 29,3s 110 2.02 1130 31.32
Ljuba Nenadović Beograd Marijana Prtina 880 42s 250 7.12 1130 49.12
Branko Radičević Boljevci Slavica Despotović 1020 13s 80 3.11 1100 16.11
Raška Raška Mihajlo Mojović 1000 30,5s 80 4.46 1080 34.96
Kosta Abrašević Beograd Vesna Bašić 990 29s 0 0 990 29
Sava Šumanović Beograd Dejan Arbutina 970 22,36s 0 0 970 22.36

Rezultati prvog finala lige KODigranje

Škola Bodovi Vreme
Prva osnovna škola Kralja Petra II, Užice 450 17.88
Vuk Karadžić, Niš 450 17.9
Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj, Novi Sad 450 18.3
Brana Jevtić, Smederevo 450 18.8
Radoje Domanović, Kragujevac 450 20.2
Ilija Birčanin, Beograd 450 20.3
Dositej Obradović, Sombor 450 22.2
Slobodan Savković, Stari Banovci 450 22.2
Vuk Karadžić, Kladovo 450 23.51
Nikolaj Velimirović, Šabac 450 26.6
Vuk Karadžić, Beograd 450 26.8
Branko Radičević, Kosovska Mitrovica 450 31.9
France Prešern, Beograd 450 35.9
Dragiša Mišović, Čačak 450 37
Dragomir Marković, Kruševac 430 1000
Halif Bin Zaid al Nahjan, Novi Pazar 410 57.3
Svetozar Marković, Vranje 410 19.21
Filip Filipović, Beograd 370 27.17
Ljuba Nešić, Zaječar 350 22.03
Zoran Đinđić, Niš 350 22.57
Stevan Sremac, Tornjoš 350 28.83
Mlada Pokolenja, Kovačica 350 54
Boško Palkovljević Pinki, Sremska Mitrovica 250 19.98
Jovan Jovanović Zmaj, Svilajnac 20 67.38
Kizur Ištvan, Subotica 0 0
Braća Baruh, Beograd 0 0
Ljupče Nikolić, Aleksinac 0 0
Avram Mrazović, Sombor 0 0
Sveti Sava, Sremska Mitrovica 0 0

Rezultati takmičenja

Na tabeli su predstavljeni zbirni rezultati onlajn i fizičkog kola takmičenja po oblastima u kojima su održana takmičenja.
Na takmičenju je učestvovalo 134 osnovne škole iz 19 oblasti iz cele Srbije. Kriterijum za plasman u finale je zbir bodova na dva održana kola takmičenja. U slučaju dva ista rezultata u bodovima bolje je rangirana ekipa sa boljim vremenom. U finale se plasiralo 30 timova koji će se sastati na finalnom takmičenju u Beogradu 24. juna. Timovi koji su se plasirali u finale označeni su žutom bojom. Finalno takmičenje će se održati u Naučno tehnološkom parku u Beogradu. Dodatne informacije u vezi sa finalnim takmičenjem će biti objavljene uskoro.
Redni broj Grad Škola Fizičko kolo Online kolo Ukupno
Bodovi vreme Bodovi vreme Bodovi vreme
Beograd
1 Ilija Birčanin 960 52.22 970 142 1930 194.22
2 Braća Baruh 940 64.06 960 140 1900 204.06
3 France Prešern 960 89 940 146 1900 235
4 Vuk Karadžić 940 107.01 960 219 1900 326.01
5 Filip Filipović 935 65.59 960 145 1895 210.59
6 Ujedinjene nacije 935 110 960 251 1895 361
7 Janko Veselinović 920 82 960 260 1880 342
8 Ćirilo i Metodije 955 83 920 146 1875 229
9 Jovan Sterija Popović 905 41.26 960 279 1865 320.26
10 Dule Karaklajić 955 87 898 177 1853 264
11 Dragan Lukić 935 91.31 916 155 1851 246.31
12 Jovan Popović 955 80.86 890 192 1845 272.86
13 Mihajlo Pupin 870 64.21 970 116 1840 180.21
14 Milena Pavlović Barili 960 82.63 872 116 1832 198.63
15 Ivo Andrić 960 96 863 259 1823 355
16 Vladislav Ribnikar 880 61 940 154 1820 215
17 Đura Daničić 940 95 872 134.22 1812 229.22
18 Rade Drainac 850 66.96 960 158 1810 224.96
19 Jovan Jovanović Zmaj 935 120 872 115 1807 235
20 Lazar Savatić 930 137.02 872 142 1802 279.02
21 Nikola Tesla 910 218 884 96 1794 314
22 Milan Đ. Milićević 935 143 852 113 1787 256
23 Isidora Sekulić 935 85.87 843 193.4 1778 279.27
24 Stevan Sremac 940 55.82 800 113 1740 168.82
25 Borislav Pekić 895 131.8 816 102 1711 233.8
26 Pavle Savić 860 130 842 134 1702 264
27 Sonja Marinković 920 81.95 780 218 1700 299.95
28 Živomir Savković 695 95 960 300 1655 395
29 Vojvoda Mišić 930 132 718 203 1648 335
30 Filip Višnjić 800 1106.9 842 101 1642 1207.9
31 Sava Šumanović 707 67.89 880 171 1587 238.89
32 Starina Novak 930 163.06 621 111 1551 274.06
33 Mihailo Petrović Alas 470 72.2 872 107 1342 179.2
34 Đuro Strugar 900 210.97 410 58 1310 268.97
35 Vojvoda Radomir Putnik 710 80 436 54 1146 134
36 Svetislav Golubović Mitraljeta 195 21 218 31 413 52
Jagodina
37 Jovan Jovanović Zmaj 960 118 960 123.1 1920 241.1
38 Despot Stefan Veliki 960 69.01 940 116 1900 185.1
39 Boško Đuričić 945 108 797 140.9 1742 248.9
Kikinda
40 Mlada pokolenja 950 83.72 920 229 1870 312.72
41 Stevan Sremac – IO Temerkenj Ištvan 945 77.2 882 90.9 1827 168.1
42 Đura Jakšić 880 70.79 940 159 1820 229.79
43 Jovan Popović 940 108.2 872 148 1812 256.2
44 Feješ Klara 955 84 732 228 1687 312
45 Žarko Zrenjanin 865 118.84 794 130 1659 248.84
46 Stevan Sremac – IO Kevi 740 1.077 882 90.7 1622 91.777
47 Nikola Tesla 920 155.78 411 58 1331 213.78
Kosovska Mitrovica
48 Branko Radičević 925 56.44 930 143.5 1855 199.94
49 Stana Bačanin 780 109.5 882 309 1662 418.5
50 9. maj 520 64.72 940 18.2 1460 82.92
Kragujevac
51 Radoje Domanović 955 64.33 960 137 1915 201.33
52 Stanislav Sremčević 955 64.61 960 137 1915 201.61
53 Karađorđe 930 123.83 830 276 1760 399.83
54 Dušan Radonjić 940 116.5 570 141 1510 257.5
Kraljevo
55 Dragiša Mišović 920 116.24 910 125 1830 241.24
56 Milica Pavlović 940 74.98 870 171 1810 245.98
57 Branko Radičević 945 138.38 852 107.3 1797 245.68
58 Popinski borci 940 141.53 755 264 1695 405.53
59 Dimitrije Tucović 890 145.6 465 140 1355 285.6
60 Đura Jakšić 940 101.05 150 83 1090 184.05
Kruševac
61 Dragomir Marković 950 84.41 960 150 1910 234.41
62 Branko Radičević 955 69.23 840 129 1795 198.23
63 Dositej Obradović 930 59.52 795 295 1725 354.52
64 Rade Dodić 935 118.8 390 61 1325 179.8
65 Jovan Kursula 645 71.58 663 141 1308 212.58
Leskovac
66 Svetozar Marković 940 58.21 849 94.2 1789 152.41
67 Vuk Karadžić 935 50.36 832 95 1767 145.36
68 8. oktobar 850 273 872 120 1722 393
69 Branko Radičević 940 73.13 777 133 1717 206.13
70 Radoje Domanović 920 82.88 230 33 1150 115.88
Niš
71 Dr Zoran Đinđić 955 75.56 950 160 1905 235.6
72 Ljupče Nikolić 935 61.58 960 140 1895 201.58
73 Vuk Karadžić 940 78.07 940 337 1880 415.07
74 Dušan Radović 955 68.13 906 149 1861 217.13
75 1. maj 940 74.47 915 419 1855 493.47
76 Ivan Goran Kovačić 925 77.11 920 159 1845 236.11
77 Njegoš 920 121.9 876 140 1796 261.9
78 Car Konstantin 875 1046.1 872 73.5 1747 1119.6
79 Stevan Sinđelić 865 150.01 658 186 1523 336.01
80 Vožd Karađorđe 595 28.21 915 140 1510 168.21
81 Sreten Mladenović Mika 615 3020.6 815 126 1430 3146.6
82 Čegar 235 18.94 445 168 680 186.94
83 Sveti Sava 210 1063.62 436 92 646 1155.62
Novi Pazar
84 Halifa Bin Zaid Al Nahjan 940 84.8 960 146 1900 1086
85 Raška 925 156.7 930 94 1855 1019
86 Sutjeska 925 110.4 826 269 1751 1194
Novi Sad
87 Slobodan Savković 940 121.74 960 300 1900 421.74
88 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj 960 67.33 900 165 1860 232.33
89 Petefi Šandor 935 152.35 901 231 1836 383.35
90 Vuk Karadžić, Bačka Palanka 920 88.59 820 120.4 1740 208.99
91 Jovan Jovanović Zmaj, Sremska Kamenica 830 1073.15 872 138 1702 1211.15
92 Jan Kolar 960 63.13 698 1106 1658 1169.13
95 15. oktobar 945 71.47 680 96 1625 167.47
93 Bratstvo jedinstvo 815 166.97 0 1000 815 1166.97
94 Jovan Jovanović Zmaj, Srbobran 235 18.4 203 9.89 438 28.29
Smederevo
96 Brana Jevtić 935 73.84 955 103 1890 176.84
97 Ivo Lola Ribar 930 82.51 960 176 1890 258.51
98 Olga Milošević 895 80.32 960 153.2 1855 233.52
100 Ivo Andrić 940 67.84 863 259 1803 326.84
101 Jovan Cvijić 940 81.23 725 207 1665 288.23
102 Veljko Dugošević 455 64.65 654 88 1109 152.65
Sombor
103 Avram Mrazović 940 70.43 960 149.3 1900 219.73
104 Dositej Obradović 900 78.59 928 128 1828 206.59
105 Bora Stanković 880 118 846 191 1726 309
106 Branko Radičević 665 86 846 134 1511 220
107 Ivo Lola Ribar 540 2038 652 139 1192 2177
108 Miroslav Antić 240 14.39 829 1045 1069 1059.39
109 Žarko Zrenjanin 210 35 794 130 1004 165
Sremska Mitrovica
110 Sveti Sava 960 73.35 940 455 1900 528.35
111 Boško Palkovljević Pinki 930 152.27 935 293 1865 445.27
112 Zmaj Jovan Jovanović 895 181 895 358 1790 539
113 Jovan Popović 940 159.6 848 238 1788 397.6
114 Nebojša Jerković 960 86.26 820 4000 1780 4086.26
115 Dušan Jerković 960 79.77 790 148.5 1750 228.27
116 Slobodan Bajić Paja 930 113.2 816 100 1746 213.2
Subotica
117 Kizur Ištvan 955 157.72 935 273 1890 430.72
118 Matko Vuković 960 186.06 887 150 1847 336.06
119 Ivan Goran Kovačić 220 22 470 110 690 132
Užice
120 Prva osnovna škola Kralja Petra II 960 84.6 890 123 1850 207.6
121 Dimitrije Tucović 960 85 872 88.8 1832 173.8
122 Emilija Ostojić 940 80.2 822 65.5 1762 145.67
123 Mito Igumanović 700 154 874 134 1574 288
Valjevo
124 Nikolaj Velimirović 955 110.93 960 264 1915 374.93
126 Kadinjača 940 67.1 900 201 1840 268.1
125 Nada Purić 945 72.26 866 62 1811 134.26
Zaječar
127 Vuk Karadžić, Kladovo 940 63.37 960 115.9 1900 179.27
128 Ljuba Nešić 930 78.96 960 157 1890 235.96
129 Vuk Karadžić, Negotin 945 53.17 940 137.5 1885 190.67
130 Branko Radičević, Negotin 930 61.74 926 171 1856 232.74
131 Branko Radičević, Bor 675 1093.85 950 117 1625 1210.85
132 Dimitrije Todorović Kaplar 915 147.95 638 2059 1553 2206.95
133 Ljubica Radosavljavić Nada 645 1096.7 890 249 1535 1345.7
134 3. oktobar 235 15.8 215 173 450 188.8