KODigranje 2017/18
KODigranje 2016/17

Rezultati online kola takmičenja KODigranje 2017/18

Škola Mentor Učenici Bodovi Vreme Link Korigovani rezultati
1 Prvi maj, Trupale Jovanović Radiša Milja Živković 340 340 6s https://vimeo.com/248917975 7 raz Jovanovic Radisa 330
Teodora Stojanović 340 340 6s https://vimeo.com/248918076 7 raz Jovanovic Radisa 330
Slađana Pržić 340 340 6s https://vimeo.com/248918101 7raz Jovanovic Radisa 330
1020 18s 990
2 Vuk Karadžić, Niš Jovanović Radiša Jana Simić 340 340 7s https://vimeo.com/248917769 7 raz Jovanovic Radiša 330
Martina Osmanović 340 340 6s https://vimeo.com/248917894 6 raz Jovanovic Radiša 330
Teodora Bogdanović 340 340 6s https://vimeo.com/248917916 6 raz Jovanovic Radiša 330
1020 19s 990
3 Petar Leković, Požega Natalija Diković Dušica Đokić 330 330 5s https://vimeo.com/248919801 14 Natalija Diković 330
Aleksa Mitrović 310 310 5.5s https://vimeo.com/248920331 14 Natalija Diković 310
Vladan Vulović 200 200 4s https://vimeo.com/248920695 14 Natalija Diković 200
840 14.5s 840
4 Emilija Ostojić, Požega Marijana Marić Bogdan Adašević 340 340 Mar-60 https://vimeo.com/248912196 peti razred Marijana Marić 320
Janko Stokić 340 340 Apr-70 https://vimeo.com/248916043 sedmi razred Mirjana Vasilijević 340
Teodora Marinković 340 340 Apr-90 https://vimeo.com/248916799 sedmi razred Mirjana Vasilijević 340
1020 13.2s 1000
5 Dimitrije Tucović, Kraljevo Milovan Slavković Ognjen Stanojević 340 340 4.6s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248914535 8. razred Milovan Slavkovic 310
Viktor Knežević 330 330 7.4s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248915142 6. razred Milovan Slavkovic 340
Matija Vojinović 340 340 4.15s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248915354 5. razred Milovan Slavkovic 340
1020 16.5s 990
6 Čegar, Niš Saša Matijašević Kata Hristov 340 340 5s vimeo.com/248720420 VI razred Saša Matijašević 340
Roman Jelenković 340 340 6.4s vimeo.com/248721060 V razred Saša Matijašević 340
Mihajlo Petković 340 340 5.4s vimeo.com/248721204 VIII razred Saša Matijašević 340
1020 16.8s 1020
7 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj, Novi Sad Zorica Boškov Igor Amidžić 340 340 6.2s https://vimeo.com/248890134 VII Zorica Boškov, Marija Milošević 340
Sofija Stanojević 340 340 5.6s https://vimeo.com/248895183 VII Zorica Boškov, Marija Milošević 340
Branko Isakov 330 330 5.8s https://vimeo.com/248896718 VIII Zorica Boškov, Marija Milošević 310
1010 17.6s 990
8 Vuk Karadžić, Leskovac Jelena Momčilović Uroš Stefanović 340 340 4.3s https://vimeo.com/248764523 8. razred Jelena Momčilović 340
Đorđe Stanković 340 340 4.2s https://vimeo.com/248764902 8. razred Jelena Momčilović 340
Dimitrije Đorđević 340 340 4.4s https://vimeo.com/248764972 8. razred Jelena Momčilović 340
1020 12.9s 1020
9 Bora Stanković, Karavukovo Nada Zlatanović Stevanović Marko 340 340 6s https://vimeo.com/248897040 13 Nada Zlatanović 310
Stamenković Nemanja 340 340 6s https://vimeo.com/248896830 13 Nada Zlatanović 330
Ivanović Rastko 340 340 7s https://vimeo.com/248897040 13 Nada Zlatanović 310
1020 19s 950
10 Branko Radičević, Odžaci Nada Zlatanović Filip Babić 340 340 7s https://vimeo.com/248896286 11 Nada Zlatanović 320
Đorđe Štulić 340 340 6.5s https://vimeo.com/248896012 11 Nada Zlatanović 320
Dušan Zlatković 340 340 7s https://vimeo.com/248895392 12 Nada Zlatanović 310
1020 20.5s 950
11 Lazar Savatić, Beograd Violeta Jerinkić Aleksa Božović 340 340 10s https://vimeo.com/248894997 6. razred Violeta Jerinkić 340
Veljko Lazić 340 340 11s https://vimeo.com/248895247 6. razred Violeta Jerinkić 330
Dušan Vidojević 340 340 10.5s https://vimeo.com/248895606 6. razred Violeta Jerinkić 340
1020 31.5s 1010
12 Milena Pavlović Barili, Višnjička Banja, Beograd Zoran Marinković Aleksandar Rosić 260 340 6.8s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248886351 6. razred Zoran Marinković 340
Nina Starčevoć 260 340 7s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248886530 6. razred Zoran Marinković 330
Teodora Sajić 260 340 7.3s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248886660 6. razred Zoran Marinković 310
1020 21.1s 980
13 Pavle Savić, Beograd Emilija Todorović Mihajlo Milićević 260 340 5.5s https://vimeo.com/248750148 8. razred Emilija Todorović 340
Igor Bogdanović 260 340 5.6s https://vimeo.com/248751357 8. razred Emilija Todorović 340
Đorđe Milenović 260 340 5.7s https://vimeo.com/248750264 8. razred Emilija Todorović 340
1020 16.8s 1020
14 Vojvoda Radomir Putnik, Beograd Aleksandar Pavlović Mileta Vujisić 260 340 9s https://vimeo.com/248864639 5 Aleksandar Pavlović 340
Nađa Dželetović 260 340 10.2s https://vimeo.com/248864850 8 Aleksandar Pavlović 340
Mina Petrović 260 340 10.1s https://vimeo.com/248865131 8 Aleksandar Pavlović 340
1020 29.3s 1020
15 Ljuba Nešić, Zaječar Željko Antijević Lazar Nikolić 340 340 12s https://vimeo.com/248862906 2003 (VIII raz) Željko Antijević 340
Strahinja Vukić 340 340 13s https://vimeo.com/248863505 2003 (VIII raz) Željko Antijević 340
Elena Petrović 340 340 12s https://vimeo.com/248863783 2001 (VI raz) Željko Antijević 340
1020 37s 1020
16 Boško Đuričić, Jagodina Predrag Stevanović Nemanja Spasić 330 330 15s https://vimeo.com/248857757 VI Predrag Stevanović 330
Veljko Samardžić 330 330 15.1s https://vimeo.com/248857942 VI Predrag Stevanović 330
Ognjen Milovanović 330 330 15.2s https://vimeo.com/248858071 VI Predrag Stevanović 330
990 45.3s 990
17 Stana Bašanin, Lešak Nebojša Jovanović Anđelina Jelenić 330 330 10.8s https://vimeo.com/248456696 8 Nebojša Jovanović 310
Pavle Stefanović 330 330 11.1s https://vimeo.com/248457431 7 Nebojša Jovanović 340
Danica Radosavljević 320 320 10.5s https://vimeo.com/248457284 6 Nebojša Jovanović 330
980 32.4s 980
18 Ujedinjene Nacije, Beograd Vesna Ignjatović Dušan Jovanović 340 340 4s https://vimeo.com/248846730 14 Vesna Ignjatović 340
Natalija Tomić 340 340 4.5s https://vimeo.com/248843611 13 Vesna Ignjatović 340
Andrej Andrić 340 340 5s https://vimeo.com/248847292 14 Vesna Ignjatović 340
1020 13.5s 1020
19 Dositej Obradović, Kruševac Milan Lukić Boris Gočmanac 340 340 4.5s https://vimeo.com/248848558 13 Milan Lukić 340
Luka Ćirković 340 340 4.3s https://vimeo.com/248848614 13 Milan Lukić 330
Nikola Živković 330 330 4.5s https://vimeo.com/248850956 13 Milan Lukić 330
1010 13.3s 1000
20 Bratstvo, Novi Pazar Dejan Jolović Omer Mihović 340 340 5.6s vimeo.com/248849093 13 (VII razred) Dejan Jolović 330
Jana Jolović 340 340 5.4s vimeo.com/248849524 13 (VII razred) Dejan Jolović 340
Jelena Dabić 340 340 5.6s vimeo.com/248850026 12 (VI razred) Dejan Jolović 310
1020 16.6s 980
21 Zmaj Jova Jovanović, Ruma Nataša Majstorović Luka Sučević 340 340 16.1s https://vimeo.com/248845091 6 340
Vasilije Arsenović 340 340 14.1s https://vimeo.com/248845617 6 340
Bojan Đurđevački 340 340 16.1s https://vimeo.com/248845974 8 340
1020 46.3s 1020
22 Petro Kuzmjak, Ruski Krstur Natalija Budinski Antonij Vislavki 340 340 14s https://vimeo.com/248845376 5. razred Natalija Budinski 310
Glorijan Strangar 340 340 11s https://vimeo.com/248845471 5. razred Natalija Budinski 310
Helena Novta 340 340 14s https://vimeo.com/248849212 5. razred Natalija Budinski 340
1020 39s 960
23 Branko Radičević, Kruševac Tatjana Delić Jovan Lazarević 340 340 5.2s https://vimeo.com/248849292 12 god Tatjana Delić 340
Milan Mišić 340 340 5.1s https://vimeo.com/248849267 12 god Tatjana Delić 340
Vuk Vujić 340 340 6s https://vimeo.com/248849277 12 god Tatjana Delić 340
1020 16.3s 1020
24 Jovan Popović, Kruševac Tatjana Delić Ivan Bogdanović 340 340 7.1s https://vimeo.com/248849173 14 god Tatjana Delić 330
Đorđe Mijajlović 340 340 6.5s https://vimeo.com/248849185 14 god Tatjana Delić 330
Filip Dinić 340 340 4.8s https://vimeo.com/248849161 14 god Tatjana Delić 330
1020 18.4s 990
25 Prva osnovna škola, Valjevo Nebojša Nastić Dimitrije Ciric 340 11s https://vimeo.com/248848904 13 Nebojsa Nastic 340
Veljko Tesic 340 11s https://vimeo.com/248848900 13 Nebojsa Nastic 340
Lena Lazic 340 11s https://vimeo.com/248848895 11 Nebojsa Nastic 340
1020 33s 1020
26 Sreten Mladenović Mika, Niš Aleksandar Stojković Jovan Tanić 330 340 7s https://vimeo.com/248845904 14 Aleksandar Stojković 330
Nikola Milošević 330 340 7s https://vimeo.com/248842807 14 Aleksandar Stojković 330
Dušan Tanić 330 340 7s https://vimeo.com/248847355 13 Aleksandar Stojković 340
1020 21s 1000
27 Sava Šumanović, Zemun Dejan Arbutina Ana Zelić 340 340 7.41s https://vimeo.com/248848478 5 Dejan Arbuitna 330
Vuk Vukadinović 340 340 7.59s https://vimeo.com/248848754 5 Dejan Arbuitna 330
Vladimir Bijelić 340 340 7.36s https://vimeo.com/248847770 5 Dejan Arbuitna 310
1020 22.36s 970
28 Dragiša Mišović, Čačak Dalibor Čukljević Aleksa Miletić 340 340 5s https://vimeo.com/248847623 VII Ivana Zorić 340
Stefan Petrović 340 340 4.9s https://vimeo.com/248847652 VIII Dalibor Čukljević 340
Strahinja Krunić 340 340 5s https://vimeo.com/248847666 VIII Dalibor Čukljević 340
1020 14.9s 1020
29 Nebojša Jerković, Buđanovci Marijana Alimpić Aleksandar Andrić 340 340 5.5s https://vimeo.com/248845949 6.razred Marijana Alimpić 330
Ivan Jugović 340 340 5.6s https://vimeo.com/248845884 6.razred Marijana Alimpić 330
Branislav Božić 340 340 5.8s https://vimeo.com/248845604 5. razred Marijana Alimpić 330
1020 16.9s 990
30 Despot Stefan Visoki, Despotovac Zoran Nikolić Aleksa Alimpijević 340 340 4.58s https://vimeo.com/248845067 14 Zoran Nikolić 340
Pavle Panić 340 340 4.45s https://vimeo.com/248845729 14 Zoran Nikolić 330
Petar Branković 340 340 4.15s https://vimeo.com/248845972 14 Zoran Nikolić 330
1020 13.18s 1000
31 Filip Višnjić, Beograd Darko Manojlović Matija Božović 340 340 4.3s https://vimeo.com/248795736 osmi razred Darko Manojlović 340
Nikola Aksentijević 340 340 4.5s https://vimeo.com/248795826 osmi razred Darko Manojlović 340
Ivan jovanović 340 340 4.6s https://vimeo.com/248795877 sedmi razred Darko Manojlović 340
1020 13.4s 1020
32 Jovan Jovanović Zmaj, Sremska Kamenica Darko Krajišnik Milan Radaković 340 340 13s https://youtu.be/eGannbfTtGM 14 Darko Krajišnik 340
Mateja Jakić 340 340 12s https://youtu.be/RhraLOsh1rU 12 Darko Krajišnik 340
Miloš Tokić 310 310 15s https://youtu.be/jKWL_WuSl5o 11 Darko Krajišnik 340
990 40s 1020
33 Dušan Radović, Niš Ivana Matejić Andrej Zlatić 340 340 4.33s https://vimeo.com/248816072 VII razred Ivana Matejić 340
Bogdan Mihajlović 340 340 5.2s https://vimeo.com/248816924 V razred Ivana Matejić 340
Aleksa Kedžić 340 340 5.5s https://vimeo.com/248817125 V razred Ivana Matejić 340
1020 15.03s 1020
34 Prva kragujevačka gimnazija, Kragujevac Katarina Veljković Sofija Đurđević 340 340 6.22s https://vimeo.com/248844199 13 Katarina Veljković 340
Ivan Grego 340 340 6.38s https://vimeo.com/248844241 13 Katarina Veljković 340
Tadija Marinković 340 340 6.34s https://vimeo.com/248844299 13 Katarina Veljković 340
1020 18.94s 1020
35 Dimitrije Tucović, Zlatibor Biljana Čolović Vukašin Jeremić 340 340 7.4s https://vimeo.com/248841152 VI razred Biljana Čolović 340
Gavrilo Lojanica 340 340 7.7s https://vimeo.com/248840832 VII razred Biljana Čolović 330
Vasilije Jeremić 340 340 7.7s https://vimeo.com/248842129 VII razred Biljana Čolović 330
1020 22.8s 1000
36 Svetozar Marković, Kragujevac Marija Andonović Magdalena Miletić 340 340 6.6s https://vimeo.com/248844052 12 Marija Andonović 340
Martin Milikić 340 340 6.9s https://vimeo.com/248844099 12 Marija Andonović 340
Srđan Todorović 340 340 6.8s https://vimeo.com/248844169 12 Marija Andonović 340
1020 21.3s 1020
37 Kosta Abrašević, Resnik Vesna Bašić Stefan Perlić 340 340 9s https://vimeo.com/248782749 8. razred Vesna Bašić 330
Dimitrije Kurazini 310 310 10s https://vimeo.com/248783191 8. razred Vesna Bašić 330
Darije Stojanović 310 310 10s https://vimeo.com/248783281 8. razred Vesna Bašić 330
960 29s 990
38 Stevan Jakovljević, Paraćin Dragana Đurić Đorđina Nikolić 340 340 12s https://vimeo.com/248815700 6.r. Dragana Đurić 340
Nikola Đorđević 340 340 12s https://vimeo.com/248816136 6.r. Dragana Đurić 340
Luka Miladinović 340 340 12s https://vimeo.com/248814533 6.r. Dragana Đurić 340
1020 36s 1020
39 Ljupče Nikolić, Aleksinac Slobodan Damjanović Ognjen Petrović 260 340 4.07s https://vimeo.com/248759199 VIII Слободан Дамјановић 330
Mijat Nedeljković 260 340 4.08s https://vimeo.com/248759574 VIII Слободан Дамјановић 340
Uglješa Nikolić 260 340 4.07s https://vimeo.com/248759427 VIII Слободан Дамјановић 340
1020 14.2s 1010
40 Vuk karadžić, Vitoševac Milena Kenić Marko Marković 340 340 5.13s https://vimeo. com/248839695 VIII Milena Kenić 330
Jovana Šajkić 340 340 5.07s https://vimeo. com/248840519 VIII Milena Kenić 310
Uroš Petković 340 340 5.21s https://vimeo. com/248840119 VIII Milena Kenić 310
1020 15.41s 950
41 Petefi Šandor, Novi Sad Biljana Kalafatić Dušan Mićić 340 340 14.2s https://vimeo.com/248807256 8 razred Biljana Kalafatić 340
Nikola Kovač 340 340 14.2s https://vimeo.com/248807517 8 razred Biljana Kalafatić 340
Danilo Miklušev 340 340 14.3s https://vimeo.com/248808578 8 razred Biljana Kalafatić 340
1020 42.7s 1020
42 Branko Radičević, Bor Ivan Živković Dimitrije Petković 260 340 3.6s https://vimeo.com/248839365 8 razred Ivan Živković 340
Aleksandar Petrovski 260 340 3.32s https://vimeo.com/248839410 8 razred Ivan Živković 340
Mihailo Janković 260 340 3.9s https://vimeo.com/248839438 8 razred Ivan Živković 340
1020 10.82s 1020
43 Kizur Ištvan, Subotica Zoran Vujković Maja Milović 340 340 6.1s https://vimeo.com/248840079 6 razred Zoran Vujković 340
Lana Solak 340 340 4.66s https://vimeo.com/248840113 6 razred Zoran Vujković 340
Anđelo Lalić 340 340 6.3s https://vimeo.com/248840163 5 razred Zoran Vujković 330
1020 17.06s 1010
44 Sveti Sava, Bačka Palanka Snježana Fodora Maksić Milan 340 340 6s https://vimeo.com/248805131 8. razred Snježana Fodora 340
Slijepac Stefan 330 330 5s https://vimeo.com/248805342 8. razred Snježana Fodora 310
Salaji Aleksandar 330 330 5s https://vimeo.com/248805539 8. razred Snježana Fodora 340
1000 16s 990
45 Branko Radičević, Sedlare Tatjana Blagojević Jovana Jovanović 340 340 5s https://vimeo.com/248798099 8. razred Tatjana Blagojević 310
Selena Momirović 340 340 5.1s https://vimeo.com/248798099 8. razred Tatjana Blagojević 310
Milica Janković 340 340 4.9s https://vimeo.com/248798172 8. razred Tatjana Blagojević 330
1020 15s 950
46 Treći kragujevački bataljon, Kragujevac Jelena Veljović Matija Ivanović 340 340 5.6s https://vimeo.com/248797450 6 Jelena Veljović Mijailović 310
Andjela Jeremic 340 340 5.7s https://vimeo.com/248797968 6 Jelena Veljović Mijailović 330
Andrija Ilić 340 340 6.7s https://vimeo.com/248798616 7 Jelena Veljović Mijailović 340
1020 18s 980
47 Branko Radičević, Negotin Ivan Milovanović Učenik03 260 330 5.6s https://vimeo.com/248813656 VI razred Miloš Jotić i Ivan Milovanović 330
Učenik04 260 330 5.0s https://vimeo.com/248813790 VI razred Miloš Jotić i Ivan Milovanović 330
Učenik05 260 330 5.5s https://vimeo.com/248813899 VIII razred Miloš Jotić i Ivan Milovanović 330
990 16.1s 990
48 Raška, Raška Mihajlo Mojović Milan Milojević 340 340 10.4s https://vimeo.com/248812194 8. razred Mihajlo Mojović 330
Lana Rašković 340 340 9.9s https://vimeo.com/248814038 8. razred Mihajlo Mojović 340
Olga Veljović 340 340 10.2s https://vimeo.com/248815283 8. razred Mihajlo Mojović 330
1020 30.5s 1000
49 Zoran Đinđić, Niš Dragana Radisavljević Luka Stojančić 340 340 5.1s https://vimeo.com/248769088 VI razred Dragana Radosavljević 340
Damjan Spasić 340 340 4.9s https://vimeo.com/248769777 VI razred Dragana Radosavljević 340
Strahinja Stojanović 330 330 5s https://vimeo.com/248770044 V razred Dragana Radosavljević 340
1020 15s 1020
50 Ivan Goran Kovačić, Niška Banja Dragana Radosavljević Dimitrije Grozdanović 340 340 4.9s https://vimeo.com/248729742 V razred Dragana Radosavljević 340
Vukašin Milić 330 330 5.1s https://vimeo.com/248730007 V razred Dragana Radosavljević 340
Aljoša Vučković 340 340 5s https://vimeo.com/248812526 V razred Dragana Radosavljević 340
1020 15s 1020
51 Dositej Obradović, Požarevac Bojan Vidojević Ognjen Joksimović 260 340 5.5s https://vimeo.com/248808876 VI razred Bojan Vidojević 340
Nikola Milošević 260 340 4.9s https://vimeo.com/248810174 VII razred Bojan Vidojević 340
Vlada Ćirković 260 340 5.4s https://vimeo.com/248809203 VII razred Bojan Vidojević 340
1020 15.8s 1020
52 Radica Ranković, Lozovik Danijel Nikolić Ilija Ivanović 340 340 6.4s https://vimeo.com/248807732 5.razred Danijel Nikolić 340
Ivan Maksić 340 340 6.5s https://vimeo.com/248808033 6.razred Danijel Nikolić 340
Stefan Janjić 340 340 6.4s https://vimeo.com/248808303 7.razred Danijel Nikolić 340
1020 19.3s 1020
53 Svetozar Marković, Vranje Saša Ristić Stefan Milanov 340 340 4s https://vimeo.com/248809974 7. razred Saša Ristić 340
Nikola Jovanović 340 340 4.1s https://vimeo.com/248810168 8. razred Saša Ristić 340
Bojan Mladenović 340 340 4s https://vimeo.com/248809815 8. razred Saša Ristić 340
1020 12.1s 1020
54 Sutjeska, Raška Danijela Milojević Tadija Roglić 340 340 12.56s https://vimeo.com/248806056 6. razred Danijela Milojević 340
Jakov Veljović 340 340 12.65s https://vimeo.com/248806602 6. razred Danijela Milojević 340
Mina Milojevic 340 340 13.05s https://vimeo.com/248807418 8. razred Danijela Milojević 340
1020 38.36s 1020
55 Jovan Jovanović Zmaj, Novi Pazar Sead Gicić Adem Alijević 340 340 5.76s https://vimeo.com/248803310 VII razred Sead Gicić 30
Mehmed Vatić 340 340 5.86s https://vimeo.com/248804173 VII razred Sead Gicić 340
Seid Ahmetović 340 340 6.14s https://vimeo.com/248804744 VII razred Sead Gicić 340
1020 17.76s 1020
56 Stevan Sinđelić, Kamenica Svetlana Đikić Staša Kostić 340 340 7.45s https://vimeo.com/248805226 8. Svetlana Đikić 340
Zorana Branković 340 340 7.84s https://vimeo.com/248805754 8. Svetlana Đikić 340
Stanko Gocić 340 340 7.6s https://vimeo.com/248806004 6. Svetlana Đikić 340
1020 22.89s 1020
57 Dule Karaklajić, Lazarevac Verica Pavlović Tijana Beljić 340 340 4s https://vimeo.com/248805574 6. razred Verica Pavlovic 340
Nina Gavrilović 330 330 5s https://vimeo.com/248805336 5.razred Verica Pavlovic 330
Nikola Vulićević 340 340 4s https://vimeo.com/248804805 6.razred Verica Pavlovic 340
1010 13s 1010
58 Nikola Tesla, Novi Sad Biljana Žviždak Aleksanar Kljajić 340 340 13.1s https://vimeo.com/248806562 VII Biljana Žviždak 340
Katarina Vujović 340 340 12.1s https://vimeo.com/248806747 VIII Biljana Žviždak 340
Luka Sen 340 340 8.6s https://vimeo.com/248807525 VIII Biljana Žviždak 340
1020 33.8s 1020
59 Brana Jevtić, Kusadak Kristijan Takač Dragan Crnjaković 260 340 6.4s https://vimeo.com/248806305 8 razred KristijanTakač 340
Kristina Karašićević 260 340 7.5s https://vimeo.com/248806596 7 razred KristijanTakač 340
Lazar Lazarević 260 340 9.1s https://vimeo.com/248806712 8 razred KristijanTakač 340
1020 23s 1020
60 Vuk Karadžić, Kladovo Darko Popović Mladen Nešić 340 340 5.4s https://vimeo.com/248804631 8. razred Darko Popović 340
Matija Sorejević 340 340 5.9s https://vimeo.com/248804835 8. razred Darko Popović 340
Dimitrije Majkanović 340 340 6.1s https://vimeo.com/248805012 6. razred Andreja Stevanović 340
1020 17.4s 1020
61 Vuk Karadžić, Kruševac Dragana Marić Peruničić Gmijović Lenka 340 12s https://vimeo.com/248806374 6 razred Dragana Marić Peruničić 340
Atanasković Veljko 340 14s https://vimeo.com/248806697 6 razred Dragana Marić Peruničić 340
Nikolić Dušan 340 13s https://vimeo.com/248806845 6 razred Dragana Marić Peruničić 340
1020 39s 1020
62 Jan Kolar, Selenča Dušan Valent Martin Malina 340 340 5.7s https://vimeo.com/248791867 7. razred Dušan Valent 340
Rihard Kočonda 340 340 6s https://vimeo.com/248791660 7. razred Dušan Valent 340
Emanuel Trusina 340 340 6.1s https://vimeo.com/248791799 8. razred Dušan Valent 340
1020 17.8s 1020
63 Ilija Bičanin, Beograd Radovan Delibašić Filip Doderović 340 340 4.6s https://vimeo.com/248799863 6. razred Radovan Delibašić 340
Stefan Ćurčić 340 340 4.4s https://vimeo.com/248801047 7. razred Radovan Delibašić 340
Andrej Zlatanović 340 340 4.7s https://vimeo.com/248801219 6. razred Radovan Delibašić 340
1020 13.7s 1020
64 Branko Radičević, Brestovac Dragana Vučković Mitrović Martin 260 340 11.58s https://vimeo.com/248801160 6-razred Vučković Dragana 340
Jordanović Luka 260 340 11.56s https://vimeo.com/248799006 6-razred Vučković Dragana 340
Pešić Ilija 260 340 11.50s https://vimeo.com/248797148 7-razred Vučković Dragana 340
1020 34.64s 1020
65 8. oktobar, Vlasotince Tatjana Mihajlović Vukašin Kulić 260 340 12s https://vimeo.com/248802789 8.razred Tatjana Mihajlović 340
Ognjen Mitić 260 340 10s https://vimeo.com/248803463 8.razred Tatjana Mihajlović 310
Anđela Stefanović 260 340 13s https://vimeo.com/248803891 6.razred Tatjana Mihajlović 340
1020 35s 990
66 Dragomir Marković, Kruševac Ivana Vučinić Milijana Dimitrijević 210 290 8.93 s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248800126 7.razred Ivana Vučinić 340
Vladeta Malićanin 250 330 9.43s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248800302 6.razred Ivana Vučinić 330
Mihajlo Radojković 220 300 9s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248800418 340
220 920 27.36s 1010
67 Dositej Obradović, Sombor Violeta Majski Aleksa Horvat 340 340 5.1s https://vimeo.com/248799741 VI razred Violeta Majski 340
Nemanja Majski 340 340 5.1s https://vimeo.com/248800031 VI razred Violeta Majski 340
Dimitrije Broćilović 340 340 5.3s https://vimeo.com/248800218 VI razred Violeta Majski 340
1020 15.5s 1020
68 Kneginja Milica, Donji Ribnik Nevena Trifunović Mina Janković 320 320 10s https://vimeo.com/248796025 7.razred Nevena Trifunović 330
Filip Janković 320 320 10s https://vimeo.com/248796659 5.razred Nevena Trifunović 310
Nikola Pajić 320 320 10s https://vimeo.com/248796813 5.razred Nevena Trifunović 310
960 30s 950
69 Anta Bogićević, Loznica Dragana Nikolić Petrović Bogdan 340 340 5.2s https://vimeo.com/248795575 7. razred Dragana Nikolić Stojanović 340
Mitrović Martina 340 340 5.2s https://vimeo.com/248795992 7. razred Dragana Nikolić Stojanović 340
Stojanović Dunja 340 340 5.2s https://vimeo.com/248796129 5. razred Dragana Nikolić Stojanović 340
1020 15.6s 1020
70 Stanislav Sremčević, Kragujevac Miloš Milosavljević Dimitrije Nikolić 340 340 4.8s https://vimeo.com/248796756 12 Branko Aksentijević 340
Mia Srećković 340 340 4.9s https://vimeo.com/248796957 13 Branko Aksentijević 310
Lazar Klačar 340 340 4.7s https://vimeo.com/248797162 15 Branko Aksentijević 340
1020 14.4s 990
71 Radoje Domanović, Kragujevac Miloš Milosavljević Nikola Filipović 340 340 4.6s https://vimeo.com/248794555 12 Miloš Milosavljević 340
Petra Nedeljković 340 340 4.7s https://vimeo.com/248794758 12 Miloš Milosavljević 340
Jovan Milinković 340 340 4.3s https://vimeo.com/248794901 12 Miloš Milosavljević 340
1020 13.6s 1020
72 Prva osnovna škola kralja Petra II, Užice Goran Bojović Dragica Gavrilović 340 340 6s https://vimeo.com/248782166 6. razred Goran Bojović 340
Marko Janić 340 340 4.3s https://vimeo.com/248782245 6. razred Goran Bojović 340
Maksim Zečević 340 340 4s https://vimeo.com/248782353 6. razred Goran Bojović 340
1020 14.3s 1020
73 Branko Radičević, Boljevci Slavica Despotović Aleksa Vukićević 340 340 4 https://vimeo.com/248788300 8 razred Slavica Despotović 340
Stefan Halaj 340 340 4 https://vimeo.com/248788540 8 razred Slavica Despotović 340
Marko Radović 340 340 5 https://vimeo.com/248788654 7 razred Slavica Despotović 340
1020 13s 1020
74 Jovan Popović, Kikinda Nemanja Vajagić Dejan Palatinuš 340 340 5.4s https://vimeo.com/248790740 VIII Nemanja Vajagić 340
Igor Ćirić 340 340 5.5s https://vimeo.com/248790748 VII Nemanja Vajagić 340
Luka Đukić 340 340 5.3s https://vimeo.com/248790760 VIII Nemanja Vajagić 340
1020 16.2s 1020
75 Palkovljenić Pinki, Sremska Mitrovica Siniša Drmanović Strahinja Filipović 340 340 16.5s https://vimeo.com/248794765 6.razred Siniša Drmanović 340
Došen Dušan 340 340 16.5s https://vimeo.com/248794994 6.razred Siniša Drmanović 340
Dimitrije Pavlović 340 340 16.6s https://vimeo.com/248795276 6.razred Siniša Drmanović 340
1020 49.6s 1020
76 Ivo Lola Ribar, Veliko Gradište Bratislav Ilić Tatjana Živković 340 340 4.7s https://vimeo.com/248791596 VIII razred Bratislav Ilić 340
Tijana Stojanović 330 330 4.5s https://vimeo.com/248792219 VIII razred Bratislav Ilić 330
Veljko Stojićević 330 330 4.4s https://vimeo.com/248792379 VIII razred Bratislav Ilić 330
1000 13.6s 1000
77 8. septembar, Pirot Olivera Veselinović Ana Jovanović 340 340 4.8s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248790054 7. razred Olivera Veselinović 310
Jana Stojanović 340 340 4.6s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248790102 7. razred Olivera Veselinović 310
Jovana Manić 340 340 4.7s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248790193 7. razred Olivera Veselinović 310
1020 14.1s 930
78 15. oktobar, Pivnice Patrik Malina Paskal Činčurak 340 340 4.2s https://vimeo.com/248787896 7.r Patrik Malina 340
Lea Herček 340 340 4.2s https://vimeo.com/248788621 7.r Patrik Malina 340
Aleksander Zajac 340 340 4.6s https://vimeo.com/248788767 8-Mar Patrik Malina 340
1020 13s 1020
79 Ljuba Nenadović, Beograd Marijana Prtina Bubalo Đorđe 260 340 15s https://vimeo.com/248784654 VI razred Mirjana Prtina 330
Nikolić Katarina 260 330 14s https://vimeo.com/248785071 V razred Mirjana Prtina 330
Prečanica Nađa 150 220 13s https://vimeo.com/248785472 V razred Mirjana Prtina 220
890 42s 880
80 Filip Filipović, Beograd Mojca Verbič Andrija Berner 340 340 4.9s https://vimeo.com/248783024 VIII Mojca Verbič 340
Lazar Nedeljković 340 340 5.8s https://vimeo.com/248783339 VIII Mojca Verbič 340
Stefan Dingarac 340 340 5.9s https://vimeo.com/248783425 VI Mojca Verbič 340
1020 16.6s 1020
81 Braća Baruh, Beograd Mojca Verbič Marko Mojsilović 340 340 6.7s https://vimeo.com/248783963 VII Mojca Verbič 340
Aleksa Šakić 340 340 8.2s https://vimeo.com/248784097 VII Mojca Verbič 340
Tadija Tomašević 340 340 7.8s https://vimeo.com/248784155 VII Mojca Verbič 340
1020 22.7s 1020
82 Petar Radovanović, Zlot Danijela Dobrić Teodora Božić 330 330 10s https://vimeo.com/248880095 8razred Danijela Dobrić 310
Jelena Jovanovič 330 330 10s https://vimeo.com/248894476 8razred Danijela Dobrić 310
Uroš Florić 330 330 10s https://vimeo.com/248891882 8razred Danijela Dobrić 310
990 30s 930
83 Dositej Obradović, Požarevac Bojan Vidojević Nikola Milošević 260 340 4.9s https://vimeo.com/248810174 VII razred Bojan Vidojević 340
Uroš Petrović 260 310 4.4s https://vimeo.com/248809307 VII razred Bojan Vidojević 310
Vlada Ćirković 260 340 5.4s https://vimeo.com/248809203 VII razred Bojan Vidojević 340
990 14.7s 990
84 Bratstvo jedinstvo, Kucura Beserminji Vladimir Eri Jovana 260 260 14s https://vimeo.com/249032556 6 Beserminji Vladimir 260
Sremački Katarina 340 340 12s https://vimeo.com/249033105 6 Beserminji Vladimir 340
600 26s 600
85 Vuka Karadžić, Požarevac Vladimir Rajić Nikola Nestorović 340 340 8.5s https://vimeo.com/248784716 VIII Vladan Vidojević 340
Aleksa Ilić 340 340 8.1s https://vimeo.com/248784472 VIII Vladan Vidojević 340
Vuk Lazić 340 340 7.5s https://vimeo.com/248784870 VIII Vladan Vidojević 340
1020 24.1s 1020
86 Milica Pavlović, Čačak Radojica Čolović Никола Јањић 340 340 6.44s https://vimeo.com/248778884 VI р. Радојица Чоловић 340
Душан Стоиљковић 340 340 5.26s https://vimeo.com/248779161 VI р. Славица Вукајловић 340
Давид Новаковић 340 340 6.41s https://vimeo.com/248779427 VII р. Радојица Чоловић 340
1020 18.11s 1020
87 Dušan Jerković, Ruma Aleksić Mladen Stefan Fridman 320 320 4s https://vimeo.com/248763290 6.razred Aleksić Mladen 320
Nikola Kolarović 330 330 5.5s https://vimeo.com/248763925 7.razred Aleksić Mladen 330
Lazar Spasojević 320 320 4.3s https://vimeo.com/248764337 6.razred Aleksić Mladen 320
970 13.8s 970
88 Rade Drainac, Borča, Beograd Dragica Mitić Dajana Dedić 340 340 5.5s https://vimeo.com/248719700 7 razred Dražen Šipka 340
Čubrić Anđela 340 340 5.9s https://vimeo.com/248719852 7 razred Dražen Šipka 340
Jovan Vasiljković 340 340 6.1s https://vimeo.com/248728112 7 razred Dragica Mitić 330
1020 17.5s 1010
89 Halifa Bin Zaid, Novi Pazar Emir Pećanin 7 340 340 6s https://vimeo.com/248760946 Emir Pećanin 330
4 340 340 5s https://vimeo.com/248761104 Emir Pećanin 330
8 340 340 11s https://vimeo.com/248762380 Emir Pećanin 340
1020 22s 1000
90 9. maj, Koleč Aleksandar Stevanović Marija Fremić 340 340 5s vimeo.com/248756468 13 (8 razred) Aleksandar Stevanović 340
Anđela Marković 340 340 5s vimeo.com/248756324 13 (8 razred) Aleksandar Stevanović 340
Jasna Đokić 340 340 5s vimeo.com/248756144 11 (6 razred) Aleksandar Stevanović 340
1020 15s 1020
91 Dušan Radonjić, Banja Ivanović Ana Matija Minić 340 10s https://vimeo.com/248719823 VII разред Ана Ивановић 330
Nikolina Radisavljević 340 9.2s https://vimeo.com/248719869 VII разред Ана Ивановић 330
Ognjen Milićević 310 9.4s https://vimeo.com/248719911 VI разред Ана Ивановић 330
990 28.6s 990
92 Njegoš, Niš Ivana Matejić Nađa Kenić 340 340 6.1s https://vimeo.com/248732560 v razred Ivana Matejić 340
Igor Cvetković 340 340 7.8s https://vimeo.com/248732958 v razred Ivana Matejić 340
Sara Colić 340 340 6.3s https://player.vimeo.com/video/248733208 v razred Ivana Matejić 340
1020 20.2s 1020
93 Nikolaj Velimirović, Šabac Nemanja Gmizić Vukašin Babić 320 320 6.3s https://vimeo.com/248731429 6. razred Nemanja Gmizić 330
Nikola Vujić 330 330 5.7s https://vimeo.com/248731517 6. razred Nemanja Gmizić 330
Lazar Jović 330 330 7.2s https://vimeo.com/248731568 5. razred Nemanja Gmizić 330
980 19.2s 990
94 Živadin Apostolović, Trstenik Saša Vučinić Đorđe Stefanović 250 330 5.5s https://vimeo.com/248724144 6r Saša Vučinić 330
Vuk Vučinić 250 320 5.8s https://vimeo.com/248724406 5r Saša Vučinić 320
Novak Džamić 240 320 5.5s https://vimeo.com/248724505 8r Saša Vučinić 320
970 16.8s 970
95 Karađorđe, Rača Darko Adžić Nađa Novičić 340 340 6s https://vimeo.com/248716199 6 razred Darko Adžić 642462114 340
Bojan Stevanović 320 340 8s https://vimeo.com/248716322 6 razred Darko Adžić 642462114 340
Nikola Čanak 340 340 5s https://vimeo.com/248716357 6 razred Darko Adžić 642462114 340
1020 19s 1020
96 Vuk Karadžić, Beograd Marina Lakčević Jovan Savić 340 340 8.26s https://vimeo.com/248723483 14 Marina Lakčević 340
Vuk Tomić 340 340 8.32s https://vimeo.com/248723546 14 Marina Lakčević 340
Luka Vuksanović 340 340 8.35s https://vimeo.com/248723628 13 Marina Lakčević 340
1020 16.93s 1020
97 Živomir Savković, Kovačevac Milorad Đorđević Bogdan Milosavljevic 340 340 9s https://vimeo.com/248714930 v-razred Milorad Djordjevic 340
Albert Skoric 340 340 10s https://vimeo.com/248715228 vIII-razred Milorad Djordjevic 340
Iva Boskovic 340 340 10s https://vimeo.com/248715355 v-razred Milorad Djordjevic 340
1020 29s 1020
98 Vuk Karadžić, Kikinda Goran Gojkov Todor Despotović 340 340 11.9s https://vimeo.com/248711801 VIII razred Goran Gojkov 340
Vuk Lekić 340 340 11.3s https://vimeo.com/248711998 VIII razred Goran Gojkov 340
Aleksandar Veličković 340 340 10.2s https://vimeo.com/248711944 VIII razred Goran Gojkov 340
1020 33.4s 1020
99 Kaplar, Knjaževac Slaviša Petrović Stefan Ilijić 340 340 7.1s https://vimeo.com/248707043 13 Slaviša Petrović 330
Kristina Milojković 340 340 7.5s https://vimeo.com/248707314 13 Slaviša Petrović 340
Luka Nedeljković 340 340 7.9s https://vimeo.com/248707573 13 Slaviša Petrović 340
1020 22.5s 1010
100 Jovan Cvijić, Kostolac Saša Cvetković Filip Pućo 340 340 11s https://vimeo.com/248705904 8 razred Saša Cvetković 340
Vukašin Vasiljević 340 340 10s https://vimeo.com/248706695 8 razred Saša Cvetković 340
Luka Redžović 340 340 11s https://vimeo.com/248707374 7 razred Saša Cvetković 340
1020 32s 1020
101 Janko Veselinović, Beograd Dejan Jovanović Ivan Nanušeski 340 340 7.5s https://vimeo.com/248695444 8. razred Dejan Jovanović 310
Mihailo Nešić 340 340 7.4s https://vimeo.com/248695733 8. razred Dejan Jovanović 310
Aleksa Kablar 340 340 7.5s https://vimeo.com/248695934 8. razred Dejan Jovanović 310
1020 22.4s 930
102 Isidora Sekulić, Pančevo Ivana Vlačić Luka Gligorić 340 340 5.11s https://vimeo.com/248692991 VII razred Ivana Vlačić 330
Aleksa Tanušević 340 340 5s https://vimeo.com/248693154 VII razred Ivana Vlačić 330
Igor Romanić 340 340 4.58s https://vimeo.com/248693265 VII razred Ivana Vlačić 340
1020 14.69s 1000
103 Ćirilo i Metodije, Beograd Jelena Rogalić Dimitrije Selaković 340 340 9s https://vimeo.com/248661371 5.разред Јелена Роглић 340
Mihajlo Simić 340 340 9s https://vimeo.com/248661695 8.разред Јелена Роглић 340
Đorđe Petrović 320 320 8s https://vimeo.com/248662029 8.разред Јелена Роглић 320
1000 26s 1000
104 Jovan Jovanović Zmaj, Srbobran Atila Varkula Fulajtar Kristian 340 340 12.47s https://vimeo.com/248651069 2004 god. Varkula Atila 340
Uhač Leticia 340 340 12.33s https://vimeo.com/248651325 2006 god. Varkula Atila 340
Rankov Petar 340 340 12.37s https://vimeo.com/248651485 2003 god. Varkula Atila 340
1020 37.17s 1020
105 Matko Vuković, Subotica Nenad Šarić Aleksandra Stikić 320 320 6.1s vimeo.com/248563254 7 razred Nenad Šarić 320
Nikola Stipić 330 330 6.1s vimeo.com/248562485 7 razred Nenad Šarić 330
Marko Stepanović 340 340 5.7s vimeo.com/248563109 7 razred Nenad Šarić 340
990 17.9s 990
106 Isa Bajić, Kula Vukan Popović Luka Petrović 260 330 12s https://vimeo.com/248512892 VII razred Vukan Popović 330
Marko Strelica 250 290 14s https://vimeo.com/248514905 VI razred Vukan Popović 290
Marko Jevtić 250 310 13s https://vimeo.com/248514402 VII razred Vukan Popović 310
930 39s 930
107 Mladost, Vrnjci Saša Vučinić Jelena Nikolendžić 260 310 9s https://vimeo.com/248531582 7r Saša Vučinić 310
Mina Stevanović 260 320 6.7s https://vimeo.com/248532036 7r Saša Vučinić 320
Lazar Dimitrijević 260 330 13.2s https://vimeo.com/248532415 6r Saša Vučinić 330
960 28.9s 960
108 Avram Mrazović, Sombor Lidija Beretić Nemanja Žekić 340 340 5s https://vimeo.com/248468180 5 Lidija Beretić 340
Luka Drvar 340 340 5.5s https://vimeo.com/248468878 7 Lidija Beretić 340
Milica Pavlović 340 340 4.9s https://vimeo.com/248470985 5 Lidija Beretić 340
1020 15.4s 1020
109 Temerkenj Ištvan, Tornjoš Gabor Mesaroš Siđi Viktor 340 340 7.3s https://vimeo.com/248446173 7.razred Gabor Mesaroš 340
Molnar Čikoš Kristian 340 340 11,3 s https://vimeo.com/248439206 6.razred Gabor Mesaroš 340
Gajdoš Barna 340 340 6s https://vimeo.com/248453680 8.razred Gabor Mesaroš 340
1020 19.6s 1020
110 Vladislav Ribnikar, Beograd Đura Pađan Marko Kolundžija 340 340 13.2s https://vimeo.com/247689798 340
Luka Babić 340 340 14.1s https://vimeo.com/247690164 340
Ivan Antoković 340 340 14.3s https://vimeo.com/247690342 340
1020 41.6s 1020
111 Jovan Popović, Sremska Mitrovica Jelena Tasić 4 330 340 11s https://vimeo.com/248801358 320
1 340 330 12s https://vimeo.com/248801262 320
3 330 330 13s https://vimeo.com/248801101 310
1000 36s 950
112 Ivan Goran Kovačić, Subotica Danka Stikić Učenik 6 340 340 13s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248776946 V razred 340
Učenik 7 340 340 14s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248776994 VII razred 340
Učenik 2 330 330 13s https://vimeo.com/groups/kodigranje1/videos/248776807 V razred 340
1010 40s 1020
113 Sveti Sava, Bor Ivan Živković Milica Koželj 260 340 5.49s https://vimeo.com/248839554 340
Jovana Mirković 260 340 5s https://vimeo.com/248839598 340
Viktor Mikša 340 5.45s https://vimeo.com/248839698 340
260 1020 15.94s 1020
114 Mlada pokolenja, Kovačica Vlado Šimek Stefan Matović 340 6s https://vimeo.com/251227335 340
Dalibor Vlajin 340 8s https://vimeo.com/251227558 330
Jan-Antonio Breznik 340 7s https://vimeo.com/251228113 330
1020 1000
115 Ljubica Radosavljević Nada, Zaječar Olgica Mihajlović Petar Savićević 340 11s https://vimeo.com/249064857 300
Aleksa Zankov 330 330 10 s https://vimeo.com/251452606 300
670 600

Rezultati prvog finala lige KODigranje

Škola Bodovi Vreme
Prva osnovna škola Kralja Petra II, Užice 450 17.88
Vuk Karadžić, Niš 450 17.9
Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj, Novi Sad 450 18.3
Brana Jevtić, Smederevo 450 18.8
Radoje Domanović, Kragujevac 450 20.2
Ilija Birčanin, Beograd 450 20.3
Dositej Obradović, Sombor 450 22.2
Slobodan Savković, Stari Banovci 450 22.2
Vuk Karadžić, Kladovo 450 23.51
Nikolaj Velimirović, Šabac 450 26.6
Vuk Karadžić, Beograd 450 26.8
Branko Radičević, Kosovska Mitrovica 450 31.9
France Prešern, Beograd 450 35.9
Dragiša Mišović, Čačak 450 37
Dragomir Marković, Kruševac 430 1000
Halif Bin Zaid al Nahjan, Novi Pazar 410 57.3
Svetozar Marković, Vranje 410 19.21
Filip Filipović, Beograd 370 27.17
Ljuba Nešić, Zaječar 350 22.03
Zoran Đinđić, Niš 350 22.57
Stevan Sremac, Tornjoš 350 28.83
Mlada Pokolenja, Kovačica 350 54
Boško Palkovljević Pinki, Sremska Mitrovica 250 19.98
Jovan Jovanović Zmaj, Svilajnac 20 67.38
Kizur Ištvan, Subotica 0 0
Braća Baruh, Beograd 0 0
Ljupče Nikolić, Aleksinac 0 0
Avram Mrazović, Sombor 0 0
Sveti Sava, Sremska Mitrovica 0 0

Rezultati takmičenja

Na tabeli su predstavljeni zbirni rezultati onlajn i fizičkog kola takmičenja po oblastima u kojima su održana takmičenja.
Na takmičenju je učestvovalo 134 osnovne škole iz 19 oblasti iz cele Srbije. Kriterijum za plasman u finale je zbir bodova na dva održana kola takmičenja. U slučaju dva ista rezultata u bodovima bolje je rangirana ekipa sa boljim vremenom. U finale se plasiralo 30 timova koji će se sastati na finalnom takmičenju u Beogradu 24. juna. Timovi koji su se plasirali u finale označeni su žutom bojom. Finalno takmičenje će se održati u Naučno tehnološkom parku u Beogradu. Dodatne informacije u vezi sa finalnim takmičenjem će biti objavljene uskoro.
Redni broj Grad Škola Fizičko kolo Online kolo Ukupno
Bodovi vreme Bodovi vreme Bodovi vreme
Beograd
1 Ilija Birčanin 960 52.22 970 142 1930 194.22
2 Braća Baruh 940 64.06 960 140 1900 204.06
3 France Prešern 960 89 940 146 1900 235
4 Vuk Karadžić 940 107.01 960 219 1900 326.01
5 Filip Filipović 935 65.59 960 145 1895 210.59
6 Ujedinjene nacije 935 110 960 251 1895 361
7 Janko Veselinović 920 82 960 260 1880 342
8 Ćirilo i Metodije 955 83 920 146 1875 229
9 Jovan Sterija Popović 905 41.26 960 279 1865 320.26
10 Dule Karaklajić 955 87 898 177 1853 264
11 Dragan Lukić 935 91.31 916 155 1851 246.31
12 Jovan Popović 955 80.86 890 192 1845 272.86
13 Mihajlo Pupin 870 64.21 970 116 1840 180.21
14 Milena Pavlović Barili 960 82.63 872 116 1832 198.63
15 Ivo Andrić 960 96 863 259 1823 355
16 Vladislav Ribnikar 880 61 940 154 1820 215
17 Đura Daničić 940 95 872 134.22 1812 229.22
18 Rade Drainac 850 66.96 960 158 1810 224.96
19 Jovan Jovanović Zmaj 935 120 872 115 1807 235
20 Lazar Savatić 930 137.02 872 142 1802 279.02
21 Nikola Tesla 910 218 884 96 1794 314
22 Milan Đ. Milićević 935 143 852 113 1787 256
23 Isidora Sekulić 935 85.87 843 193.4 1778 279.27
24 Stevan Sremac 940 55.82 800 113 1740 168.82
25 Borislav Pekić 895 131.8 816 102 1711 233.8
26 Pavle Savić 860 130 842 134 1702 264
27 Sonja Marinković 920 81.95 780 218 1700 299.95
28 Živomir Savković 695 95 960 300 1655 395
29 Vojvoda Mišić 930 132 718 203 1648 335
30 Filip Višnjić 800 1106.9 842 101 1642 1207.9
31 Sava Šumanović 707 67.89 880 171 1587 238.89
32 Starina Novak 930 163.06 621 111 1551 274.06
33 Mihailo Petrović Alas 470 72.2 872 107 1342 179.2
34 Đuro Strugar 900 210.97 410 58 1310 268.97
35 Vojvoda Radomir Putnik 710 80 436 54 1146 134
36 Svetislav Golubović Mitraljeta 195 21 218 31 413 52
Jagodina
37 Jovan Jovanović Zmaj 960 118 960 123.1 1920 241.1
38 Despot Stefan Veliki 960 69.01 940 116 1900 185.1
39 Boško Đuričić 945 108 797 140.9 1742 248.9
Kikinda
40 Mlada pokolenja 950 83.72 920 229 1870 312.72
41 Stevan Sremac – IO Temerkenj Ištvan 945 77.2 882 90.9 1827 168.1
42 Đura Jakšić 880 70.79 940 159 1820 229.79
43 Jovan Popović 940 108.2 872 148 1812 256.2
44 Feješ Klara 955 84 732 228 1687 312
45 Žarko Zrenjanin 865 118.84 794 130 1659 248.84
46 Stevan Sremac – IO Kevi 740 1.077 882 90.7 1622 91.777
47 Nikola Tesla 920 155.78 411 58 1331 213.78
Kosovska Mitrovica
48 Branko Radičević 925 56.44 930 143.5 1855 199.94
49 Stana Bačanin 780 109.5 882 309 1662 418.5
50 9. maj 520 64.72 940 18.2 1460 82.92
Kragujevac
51 Radoje Domanović 955 64.33 960 137 1915 201.33
52 Stanislav Sremčević 955 64.61 960 137 1915 201.61
53 Karađorđe 930 123.83 830 276 1760 399.83
54 Dušan Radonjić 940 116.5 570 141 1510 257.5
Kraljevo
55 Dragiša Mišović 920 116.24 910 125 1830 241.24
56 Milica Pavlović 940 74.98 870 171 1810 245.98
57 Branko Radičević 945 138.38 852 107.3 1797 245.68
58 Popinski borci 940 141.53 755 264 1695 405.53
59 Dimitrije Tucović 890 145.6 465 140 1355 285.6
60 Đura Jakšić 940 101.05 150 83 1090 184.05
Kruševac
61 Dragomir Marković 950 84.41 960 150 1910 234.41
62 Branko Radičević 955 69.23 840 129 1795 198.23
63 Dositej Obradović 930 59.52 795 295 1725 354.52
64 Rade Dodić 935 118.8 390 61 1325 179.8
65 Jovan Kursula 645 71.58 663 141 1308 212.58
Leskovac
66 Svetozar Marković 940 58.21 849 94.2 1789 152.41
67 Vuk Karadžić 935 50.36 832 95 1767 145.36
68 8. oktobar 850 273 872 120 1722 393
69 Branko Radičević 940 73.13 777 133 1717 206.13
70 Radoje Domanović 920 82.88 230 33 1150 115.88
Niš
71 Dr Zoran Đinđić 955 75.56 950 160 1905 235.6
72 Ljupče Nikolić 935 61.58 960 140 1895 201.58
73 Vuk Karadžić 940 78.07 940 337 1880 415.07
74 Dušan Radović 955 68.13 906 149 1861 217.13
75 1. maj 940 74.47 915 419 1855 493.47
76 Ivan Goran Kovačić 925 77.11 920 159 1845 236.11
77 Njegoš 920 121.9 876 140 1796 261.9
78 Car Konstantin 875 1046.1 872 73.5 1747 1119.6
79 Stevan Sinđelić 865 150.01 658 186 1523 336.01
80 Vožd Karađorđe 595 28.21 915 140 1510 168.21
81 Sreten Mladenović Mika 615 3020.6 815 126 1430 3146.6
82 Čegar 235 18.94 445 168 680 186.94
83 Sveti Sava 210 1063.62 436 92 646 1155.62
Novi Pazar
84 Halifa Bin Zaid Al Nahjan 940 84.8 960 146 1900 1086
85 Raška 925 156.7 930 94 1855 1019
86 Sutjeska 925 110.4 826 269 1751 1194
Novi Sad
87 Slobodan Savković 940 121.74 960 300 1900 421.74
88 Gimnazija Jovan Jovanović Zmaj 960 67.33 900 165 1860 232.33
89 Petefi Šandor 935 152.35 901 231 1836 383.35
90 Vuk Karadžić, Bačka Palanka 920 88.59 820 120.4 1740 208.99
91 Jovan Jovanović Zmaj, Sremska Kamenica 830 1073.15 872 138 1702 1211.15
92 Jan Kolar 960 63.13 698 1106 1658 1169.13
95 15. oktobar 945 71.47 680 96 1625 167.47
93 Bratstvo jedinstvo 815 166.97 0 1000 815 1166.97
94 Jovan Jovanović Zmaj, Srbobran 235 18.4 203 9.89 438 28.29
Smederevo
96 Brana Jevtić 935 73.84 955 103 1890 176.84
97 Ivo Lola Ribar 930 82.51 960 176 1890 258.51
98 Olga Milošević 895 80.32 960 153.2 1855 233.52
100 Ivo Andrić 940 67.84 863 259 1803 326.84
101 Jovan Cvijić 940 81.23 725 207 1665 288.23
102 Veljko Dugošević 455 64.65 654 88 1109 152.65
Sombor
103 Avram Mrazović 940 70.43 960 149.3 1900 219.73
104 Dositej Obradović 900 78.59 928 128 1828 206.59
105 Bora Stanković 880 118 846 191 1726 309
106 Branko Radičević 665 86 846 134 1511 220
107 Ivo Lola Ribar 540 2038 652 139 1192 2177
108 Miroslav Antić 240 14.39 829 1045 1069 1059.39
109 Žarko Zrenjanin 210 35 794 130 1004 165
Sremska Mitrovica
110 Sveti Sava 960 73.35 940 455 1900 528.35
111 Boško Palkovljević Pinki 930 152.27 935 293 1865 445.27
112 Zmaj Jovan Jovanović 895 181 895 358 1790 539
113 Jovan Popović 940 159.6 848 238 1788 397.6
114 Nebojša Jerković 960 86.26 820 4000 1780 4086.26
115 Dušan Jerković 960 79.77 790 148.5 1750 228.27
116 Slobodan Bajić Paja 930 113.2 816 100 1746 213.2
Subotica
117 Kizur Ištvan 955 157.72 935 273 1890 430.72
118 Matko Vuković 960 186.06 887 150 1847 336.06
119 Ivan Goran Kovačić 220 22 470 110 690 132
Užice
120 Prva osnovna škola Kralja Petra II 960 84.6 890 123 1850 207.6
121 Dimitrije Tucović 960 85 872 88.8 1832 173.8
122 Emilija Ostojić 940 80.2 822 65.5 1762 145.67
123 Mito Igumanović 700 154 874 134 1574 288
Valjevo
124 Nikolaj Velimirović 955 110.93 960 264 1915 374.93
126 Kadinjača 940 67.1 900 201 1840 268.1
125 Nada Purić 945 72.26 866 62 1811 134.26
Zaječar
127 Vuk Karadžić, Kladovo 940 63.37 960 115.9 1900 179.27
128 Ljuba Nešić 930 78.96 960 157 1890 235.96
129 Vuk Karadžić, Negotin 945 53.17 940 137.5 1885 190.67
130 Branko Radičević, Negotin 930 61.74 926 171 1856 232.74
131 Branko Radičević, Bor 675 1093.85 950 117 1625 1210.85
132 Dimitrije Todorović Kaplar 915 147.95 638 2059 1553 2206.95
133 Ljubica Radosavljavić Nada 645 1096.7 890 249 1535 1345.7
134 3. oktobar 235 15.8 215 173 450 188.8