R. br. Naziv Škole Mesto Lok. samouprava
1. OŠ “Smeh i suza – za učenike sa smetnjama u razvoju” Aleksinac Aleksinac
2. OŠ “Vuk Karadžić” Žitkovac Aleksinac
3. OŠ “Jan Kolar” Selenča Bač
4. OŠ “Sveti Sava” Bačka Palanka Bačka Palanka
5. OŠ “Mileta Protić” Tovariševo Bačka Palanka
6. OŠ “Marko Stojanović” Vračev Gaj Bela Crkva
7. OŠ “Ujedinjene nacije” Čukarica Beograd
8. OŠ “Stevan Sremac” Dobanovci, Surčin Beograd
9. OŠ “Mića Stojković” Umčare, Grocka Beograd
10. OŠ “Nikola Tesla” Vinča, Grocka Beograd
11. OŠ “Borislav Pekić” Novi Beograd Beograd
12. OŠ “Radoje Domanović” Novi Beograd Beograd
13. OŠ “Jovan Dučić” Novi Beograd Beograd
14. OŠ “France Prešern” Rakovica Beograd
15. OŠ “Vuk Karadžić” Stari grad Beograd
16. OŠ “Vladislav Ribnikar” Vračar Beograd
17. OŠ “Mihajlo Pupin” Zemun Beograd
18. OŠ “Svetislav Golubović Mitraljeta” Zemun Beograd
19. OŠ “Stojan Novaković” Blace Blace
20. OŠ “Vuk Karadžić” Glogovac Bogatić
21. OŠ “Cvetin Brkić” Glušci Bogatić
22. OŠ “Tanasko Rajić” Čačak Čačak
23. OŠ “13. oktobar” Ćuprija Ćuprija
24. OŠ “Đura Jakšić” Kikinda Kikinda
25. OŠ “Sveti Sava” Kikinda Kikinda
26. OŠ “Vuk Karadžić” Kikinda Kikinda
27. OŠ “Radoje Domanović” Kragujevac Kragujevac
28. OŠ “Svetozar Marković” Kragujevac Kragujevac
29. OŠ “Mito Igumanović” Tubići Kosjerić
30. OŠ “Dimitrije Tucović” Kraljevo Kraljevo
31. OŠ “Despot Stefan” Gornji Stepoš Kruševac
32. OŠ “Sveti Sava” Čitluk Kruševac
33. OŠ “Dositej Obradović” Kruševac Kruševac
34. OŠ “Jovan Popović” Kruševac Kruševac
35. OŠ “Branko Radičević” Brestovac Leskovac
36. OŠ “Hajduk Veljko” Štubik Negotin
37. OŠ “Pavle Ilić Veljko” Dušanovac Negotin
38. OŠ “Pavle Ilić Veljko” Prahovo Negotin
39. OŠ “Vuk Karadžić” Negotin Negotin
40. OŠ “Vera Radosavljević” Negotin Negotin
41. OŠ “Branko Radičević” Negotin Negotin
42. OŠ “Radoje Domanović” Niš Niš
43. OŠ “Vuk Karadžić” Niš Niš
44. OŠ “Desanka Maksimović” Čokot (Palilula) Niš
45. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Novi Pazar Novi Pazar
46. OŠ “Petefi Šandor” Novi Sad Novi Sad
47. OŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Sremska Kamenica Novi Sad
48. OŠ “Aleksa Šantić” Stepanovićevo Novi Sad
49. OŠ “Marija Trandafil” Veternik Novi Sad
50. OŠ “Dušan Radović” Pirot Pirot
51. OŠ “Emilija Ostojić” Požega Požega
52. OŠ “Vuk Karadžić” Priboj Priboj
53. OŠ “Sutjeska” Raška Raška
54. OŠ “Raška” Raška Raška
55. OŠ “Zmaj Jova Jovanović” Ruma Ruma
56. OŠ “Brana Jevtić” Kusadak Smederevska Palanka
57. OŠ “Olga Milošević” Smederevska Palanka Smederevska Palanka
58. OŠ “Boško Palkovljević Pinki” Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica
59. OŠ “Jovan Popović” Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica
60. OŠ “Slobodan Bajić Paja” Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica
61. OŠ “Sveti Sava” Sremska Mitrovica Sremska Mitrovica
62. OŠ “Simeon Aranicki” Stara Pazova Stara Pazova
63. OŠ “Vera Miščević” Belegiš Stara Pazova
64. OŠ “Kizur Ištvan” Subotica Subotica
65. JOŠ “Jovan Jovanović Zmaj” Svilajnac Svilajnac
66. OŠ “Branko Radičević” Sedlare Svilajnac
67. OŠ “Vožd Karađorđe” Kušiljevo Svilajnac
68. OŠ “Stevan Sinđelić” Vojska Svilajnac
69. OŠ “Nikolaj Velimirović” Šabac Šabac
70. OŠ “Janko Veselinović” Šabac Šabac
71. OŠ “Sremski front” Šid Šid
72. OŠ “Rade Dodić” Milutovac Trstenik
73. OŠ “Milan Munjaš” Ub Ub
74. OŠ “Prva osnovna škola” Valjevo Valjevo
75. OŠ “Dragoljub Ilić” Dračići Valjevo
76. OŠ “Karađorđe” Velika Plana Velika Plana
77. OŠ “Ljubica Radosavljević Nada” Zaječar Zaječar
78. OŠ “Vasa Stajić” Mokrin Zrenjanin
79. OŠ “Petar Petrović Njegoš” Zrenjanin Zrenjanin
80. OŠ “Žarko Zrenjanin” Zrenjanin Zrenjanin
81. OŠ “Moša Pijade” Žagubica Žagubica